جلوگیری از روند افزایش قیمت خودرو با پرداخت سهم تولید و صنعت در فاز دوم هدفمندسازی

به گزارش خبر خودرو، رئیس خانه صنعت و معدن جوانان گفت : صنعت خودرو ایران زمانی رشد و توسعه می یابد که از تولید پلت فرم هایی که امروز همچنان تولید می شوند خارج شده و با تکیه بر درون سازی و خوداتکایی و انتقال تکنولوژی به طراحی پلت فرم های جدید و 100 درصد ایرانی اقدام شود.

ادامه مطلب

لزوم سرمایه گذاری و طراحی پلت فرم ملی در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو
به گزارش خبر خودرو، رئیس خانه صنعت و معدن جوانان ایران گفت : صنعت خودرو ایران در جریان اقتصاد مقاومتی باید به گونه ای رشد و ارتقاء یابد که با خودروهای خارجی و برتر دنیا برابری نماید.علی صدری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو، افزود : در جریان اقتصاد مقاومتی انتظار می رود که خودروسازان و قطعه سازان داخلی بتوانند در فضای کسب و کار کشور با تکیه بر سیاست های اقتصاد مقاومتی نسبت به مقام سازی اقتصادی و بی نیازی از خارج اقدام نموده و داخلی سازی را سرلوحه فعالیت هایشان قرار دهند.

ادامه مطلب

افتتاح بانک غذا در سال آینده
بانک غذا با هدف ارایه تسهیلات کالایی برای واحد های تولید مواد پروتئینی افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران ؛ در حاشیه دیدار جمعی از مدیران نمونه کشور و اعضای خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران با آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بابک داداش زاده سرمایه گذار و مجری طرح با اعلام خبر فوق افزود : در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، مبارزه با تحریم ها و تحقق تولید

ادامه مطلب

کمبود نقدینگی ، مهم ترین دغدغه تولید کنندگان
مهمترین دغدغه صنعتگران كشور ، كمبود نقدینگی، تأمین مواد اولیه و عدم تعامل مناسب بانک ها و دستگاه های دولتی با واحدهای تولیدی است.
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران ؛ علی امین مدیر نمونه کشور طی گزارشی در حاشیه دیدار مدیران برتر صنعتی کشور با رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود : در شرایط تحریم واحدهای تولیدی بیش از هر زمان دیگری به نقدینگی نیاز دارند زیرا اغلب خریدهای آنان به صورت نقدی انجام می‌شود و امکان استفاده از تسهیلات پرداخت مدت‌دار برای بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی وجود ندارد.

ادامه مطلب

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی: توليد نقطه آغاز رونق اقتصادی است
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني صبح روز شنبه در ديدار جمعي از اعضاي خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ايران، توليد را نقطه آغاز رونق اقتصادي در هر كشوري دانست و گفت: ركود توليد، واردات و به تبع آن قاچاق اجناس نامرغوب را رونق مي دهد كه طي سال هاي گذشته شاهد آن در كشور بوديم.
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، بخش خصوصي را ظرفيتي بالقوه براي گسترش كمي و كيفي توليد در سراسر كشور دانست و گفت: بايد نگاه مقطعي به بخش خصوصي اصلاح شود كه گاهي ابزار قدرت باندها مي شوند و گاهي ضد ارزش تلقي مي شوند.

ادامه مطلب

تاریخچه و اهداف:

خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران تشكلي است مردم نهاد كه پس از تأسيس خانه صنعت و معدن استان تهران در سال1381 و براساس احساس نیاز به   ادامه مطلب ...

دبیرخانه جشنواره:

تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به عباس آباد، کوچه شهدا، پلاک 12، طبقه 1، واحد 7
تلفن:
88728235
فکس:
88555411    info@sanatjavanan.ir

دفتر مرکزی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران:

تهران، خیابان فاطمی، نرسیده به میدان فاطمی، خیابان سوم (روبروی وزارت کشور)، پلاک 3، ساختمان اندیشمندان، طبقه 6، واحد 23 
تلفن: 3, 88966541
2-88994451    3-88991432
info@sanatjavanan.com