مهندس باهنر:
35 سال تجربه باید پایه سیاست های راهبردی صنعت کشور قرار گیرد
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران با اشاره به تجربیات دولت های مختلف بعد از انقلاب گفت: هر کدام از دولت ها دارای نقاط ضعف و قوتی بوده اند که باید در مجموع مورد توجه قرار گیرد ودر نهایت با استفاده از تجربیات، یک سیاست راهبرد ی و یا نقشه راه برای صنعت کشور تدوین نماییم.

ادامه مطلب

تحریم داخلی را دریابیم
فاصله گرفتن دولت از تشکل های خصوصی و در نتیجه تقویت تحریم داخلی ، بسیار زیان بار تر از تحریم خارجی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران ؛ سید علی صدری در جلسه هم اندیشی اعضاء هییت مدیره و دکتر محمد رضا باهنر نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود : اصلاح ساختار تولید کشور نیازمند تعامل بیشتر مسوولین دولت با تشکل ها و بخش خصوصی است که متاسفانه هر روز فاصله ها بیشتر می شود.

ادامه مطلب

بهارستان میزبان هییت مدیره خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران
جلسه هم اندیشی نخبگان جوان صنعت کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت ، معدن و تجارت جوانان ایران ؛ نخستین جلسه هم اندیشی نخبگان جوان صنعت کشور با حضور محمد رضا باهنر نائب رییس مجلس شورای اسلامی و سید علی صدری رییس خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران و جمعی از جوانان صنعتگر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

ادامه مطلب

جلوگیری از روند افزایش قیمت خودرو با پرداخت سهم تولید و صنعت در فاز دوم هدفمندسازی

به گزارش خبر خودرو، رئیس خانه صنعت و معدن جوانان گفت : صنعت خودرو ایران زمانی رشد و توسعه می یابد که از تولید پلت فرم هایی که امروز همچنان تولید می شوند خارج شده و با تکیه بر درون سازی و خوداتکایی و انتقال تکنولوژی به طراحی پلت فرم های جدید و 100 درصد ایرانی اقدام شود.

ادامه مطلب

لزوم سرمایه گذاری و طراحی پلت فرم ملی در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت خودرو
به گزارش خبر خودرو، رئیس خانه صنعت و معدن جوانان ایران گفت : صنعت خودرو ایران در جریان اقتصاد مقاومتی باید به گونه ای رشد و ارتقاء یابد که با خودروهای خارجی و برتر دنیا برابری نماید.علی صدری در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو، افزود : در جریان اقتصاد مقاومتی انتظار می رود که خودروسازان و قطعه سازان داخلی بتوانند در فضای کسب و کار کشور با تکیه بر سیاست های اقتصاد مقاومتی نسبت به مقام سازی اقتصادی و بی نیازی از خارج اقدام نموده و داخلی سازی را سرلوحه فعالیت هایشان قرار دهند.

ادامه مطلب

تاریخچه و اهداف:

خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران تشكلي است مردم نهاد كه پس از تأسيس خانه صنعت و معدن استان تهران در سال1381 و براساس احساس نیاز به   ادامه مطلب ...

دبیرخانه جشنواره:

تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به عباس آباد، کوچه شهدا، پلاک 12، طبقه 1، واحد 7
تلفن:
88728235
فکس:
88555411    info@sanatjavanan.ir

دفتر مرکزی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران:

تهران، خیابان فاطمی، نرسیده به میدان فاطمی، خیابان سوم (روبروی وزارت کشور)، پلاک 3، ساختمان اندیشمندان، طبقه 6، واحد 23 
تلفن: 3, 88966541
2-88994451    3-88991432
info@sanatjavanan.com